• renn5
  • renn1
  • 001
  • renn3
  • 004
  • 003
  • 002
  • renn2
  • renn4

Kvaliteetsete vihmaveesüsteemide tootmine, müük ja paigaldus. Liideteta rennid pikkusega kuni 40 meetrit. Nii kumer kui ka kandiline profiil. Kõik RAL toonid.

Pakume teile

Pakume teile liideteta vihmaveesüsteeme. Valmistame kõik rennid kohapeal (pikkusega kuni 30 meetrit) ja paigaldama teie hoonele. Meie rennidel ei ole ühtegi liidet ega jätku, mis võiks tilkuma hakata. Oleme tegelenud nii Soomes kui ka Eestis vihmaveesüsteemide ja katuseturvatoodete müügi ja paigaldusega 10 aastat. Tekkinud kogemus võimaldab meil pakkuda parimat, mis tehnoloogia võimaldab.

Profesionaalne hinnang objektile

Teil tarvitseb vaid võtta meiega ühendust ja tuleme kohale ja anname konkreetse hinnangu teie objektile ja sellele vastavad soovitused vihmaveesüsteemide, katuseturvatoodete ja varuväljapääsuteede paigalduseks. Võta meiega ühendust!

Tasuta hinnapakkumine

Kui võtate meiega ühendust tuleme kohale ja leiame koos just teile sobiva lahenduse, nii vihmaveesüsteemidele kui ka katuse turvatoodetele.

Paigaldus

Kuna kõik meie vihmaveesüsteemid on ilma liideteta, kiirendab see oluliselt paigalduse kiirust ja suurendab kordades nende vastupidavust. Kui rennil puuduvad liitekohad, ei juhtu midagi kui talvel katusele kogunenud lumi renni natuke painutab. Selline koht on võimalik õgvendada ja süsteem toimib taas. Kui selline asi juhtub liite kohapeal hakkab see tikuma ja selle taas vettpidavaks muutmine on suhteliselt tulutu tegevus. See kestab ehk paar kuud ja renn tilgub jälle. Lõpuks tuleb renn ikkagi välja vahetada.

Kõik paigaldajad on läbinud koolituse ja teavad, mida teevad ning omavad töö tegemiseks parimaid tööriistu.

Ei ole ükskõik kuidas tooted paigaldatakse. Vihmaveesüsteem ei koosne ainult rennis vaid selle vastupidavusele ja kasutuseale avaldavad suurt mõju kõik paigaldusel kasutatavad materjalid. Selle pärast paigaldame ise suurema osa oma materjalidest. See võimaldab meil kasutada parimaid kronsteine mis on siiani välja mõeldud.

Garantii

Resaton Grupp OÜ tööde kvaliteet on meie klientide seas tuntud. Tänu sellel oleme pidanud kulutama vähe raha reklaamile, kuna 75 % meie töödest tuleb läbi reklaami mida teevad rahulolevad kliendid. Sellise maine kujundamine on võtnud aega aastaid ja me ei ei soovi seda mainet rikkuda. Vigasid ikka juhtub, aga anname endast parima ja parandame kiirelt oma tekkinud vead. Materjalidele pakume garantiid 15 aastat ja paigaldusele 5 aastat.

Järelmaks

Pakume oma klientidele ka võimalust tasuda ostu eest järelmaksuga. Küsi konkreetseid tingimusi oma objekti kohta.